Як замовити трансфер з аеропорту

Забронювати трансфер з аеропорту Бориспіль до Києва дуже просто. Необхідно зайти на сторінку резервування, ввести пункт зустрічі, місце прибуття (якщо потрібно в готель, то просто зазначте «в межах міста» та виберіть кількість пасажирів. Система автоматично підбере всі оптимальні варіанти з цінами для поїздки з аеропорту. Для зручності користувачів на сайті можна переглянути вартість у будь-якій доступній валюті.

Для бронювання поїздки з аеропорту Київ клієнтам потрібно виконати ті самі дії, тільки ввести інше місце зустрічі. Після цього треба зазначити номер рейсу та/або термінала, дату та час прильоту, точну адресу пункту призначення та напис на табличці. Далі — особисті дані покупця та дані платіжної картки.

Класи автомобілів

Для комфортної поїздки в аеропорт Бориспіль з Києва або за іншими напрямками користувачі можуть підібрати будь-який тип авто. На сайті подані:
  • – стандарт (до 3 людей);
  • – комфорт (до 3 людей);
  • – бізнес (до 3 людей);
  • – мінівен (максимум — 6 пасажирів);
  • – мікроавтобус (максимум — 18 пасажирів).

Бронювання трансферу онлайн

Сайт онлайн-бронювання transfer.tickets.ua — чудове рішення для тих, хто цінує комфорт та якісне обслуговування. Сервіс надається в 400 містах у всьому світу, достатньо просто вибрати бажаний напрямок. Трансфер значною мірою перевершує замовлення таксі. Можна самостійно вибрати клас автомобіля та зазначити напис на табличці для зустрічі. Портал пропонує тільки актуальну інформацію. Тут можна перевірити наявність машин, дізнатися, скільки коштує те чи інше авто. Клієнти будуть впевнені, що доїдуть швидко, вчасно та за фіксованою ціною.

Потурбуйтеся про свій комфорт у дорозі та замовте авто ще до початку подорожі!